• لوله کردن لباس ها

   با لوله کردن لباس ها کلی فضای بیشتر در هر کارتن در اختیار خواهید داشت. در ضمن در خرید جعبه هم کلی صرفه جویی می شود و از همه مهم تر بار کمتری جابه جا می کنید چون تعداد کارتن ها کمتر می شود.

۴ ترفند جدید اسباب کشی

 • ترتیب بندی اصل اساسی اسباب کشی

  مطمئن باشید نمی شود همه جعبه ها و وسایل را یک روزه بازکنید. بنابراین این موضوع مهم را حتما در هنگام بسته بندی اثاثیه به خاطر داشته باشید و همه چیز را به ترتیب جمع کنید. مثلا روی کارتن هایی که ملزومات درجه یک زندگی تان در آن است، بزرگ بنویسید "اول باز شود" چیزهایی که مربوط به خوراکی و استراحت می شود. مثلا جعبه ای که در آن کتری و قوری و لیوان ها گذاشته شده را زودتر باز کنید،تا بعد از کار آب و چایی صرف کنید.
 

 

 • استفاده از پارچه و لباس ها برای جمع کردن شکستنی ها

  می توانید از لباس ها و پارچه ها و ملحفه ها در پیچیدن شکستنی ها و عتیقه ها استفاده کنید و در مصرف پلاستیک حباب دار کلی صرفه جویی کنید. اسباب کشی کلی هزینه اصلی دارد که نیاز دارد در مصرف این جور چیزها کمی خساست به خرج بدهید.

 • جاهای را با وسایل یا پارچه ها پر کنید

  برخی از وسایل خانه فرمهای عجیب و غریبی دارند که اصلا رادست نیستند. مثلا یک گلدان کمر باریک شییشه ای را در نظربگیرید که موقع خریدنش به بسته بندی و اسباب کشی فکر نکرده اید. حالا نگران نباشید راه حل جابجایی این وسایل این است که اول حسابی با پارچه بپیچیدشان و هم چنین می شود تو و بیرون و اطراف این وسایل را با خرده ریزها و چیزهای ریزه میزه پرکرد.

 

لوگوی باربری و اتوبار نوید بار

جستجو در سایت

اخبار باربری و اتوبار نوید بار