اسباب کشی تقریبا برای همه ی ما تجربه ای جالب اما پروسه ای پر استرس و سخت محسوب میشود.. مهم نیست از یک سو به سمت دیگر خیابان باشد و یا از شهری به شهر دیگر. مهم ترین چیزی که باید در اسباب کشی به خصوص هنگام جابجایی از تهران به شهرستان به خاطر بسپاریم این است که همیشه آمادگی لازم را داشته باشیم. میتوانیم از شرکت های اتوبار تهران برایحمل بار به شهرستان کمک بگیریم. همچنین شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی ، این قابلیت را دارند تا علاوه بر حمل بار ، در مراحل بسته بندی لوازم منزل و حتی چیدن اثاثیه در محل جدید نیز شما را یاری دهند. اما به هر حال داشتن برنامه ریزی دقیق برای تضمین پیشروی درست کار بسیار حیاتی می باشد. در ادامه پیشنهاداتی مفید درباره مراحل آمادگی برای اثاث کشی به شهرستان آورده ایم.

 

مقصد دقیق را انتخاب کنید

قبل از اینکه حتی بخواهید پروسه ی بسته بندی لوازم منزل را شروع کنید ، باید بدانید که می خواهید به کجا نقل مکان کنید. برای انتخاب خانه ی جدید ابتدا مناطق مورد نظر را ببررسی کرده و حتما خودتان شخصا مکان مناسب را انتخاب و تایید کنید. به خاطر داشته باشید که فضای جدید باید با حجم اسباب شما تناسب داشته باشد. در مورد فضاهای اداری نیز این موضوع صادق است.

 

تاریخ جابجایی را مشخص کنید

اگر برنامه ای برای فروش خانه یا ملک فعلی خود دارید ، ابتدا قیمت گذاری کرده و به فروش برسانید. در ادامه از مالک جدید کمی زمان برای تحویل ملک بگیرید. زمان اسباب کشی معمولا 1 تا 3 روز قبل از تاریخ تحویل می باشد.

 

رزرو باربری

اسباب کشی تهران به شهرستان توسط شخص خودتان بسیار کار دلهره آوری می باشد. اگرچه هزینه ها را کمتر می کند ولی دلیل بزرگی می شود برای استرس مضاعف شما در طول پروسه ی جابجایی. نه تنها احتمال زیادی برای آسیب به لوازم و وسایل شما وجود دارد ، بلکه ممکن است خودتان صدمه ببینید. پس ابتدا اتوبار حرفه ای ( اتوبار تهران / باربری تهران ) را برای بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی انتخاب کرده و در خانه از روی حجم و تعداد وسایل ، تخمینی حدودی برای هزینه ها حساب کنید.

 

کل وسایل را تصفیه کنید

منظور از این کار درواقع به نوعی خلاصه تر کردن وسایل و لوازم شماست که هم هزینه ها را کاهش می دهد و هم پروسه ی بسته بندی لوازم منزل را آسانتر می کند. برای این کار در نظر داشته باشید که یکی از راهها می تواند این باشد که هر وسیله ای را که نمی خواهید و یا دیگر نیازی به آن ندارید را به نیازمندان و یا مراکز خیریه اهدا کنید.

 

بسته بندی لوازم منزل

همین که ابتدا وسایل را یک دور بررسی و تصفیه کردید می توانید پروسه ی بسته بندی را شروع کنید. چه خودتان این کار را انجام می دهید و چه شرکت باربری شمال بار تهران ، مطمئن شوید که تمامی لوازمتان به صورت سازمان یافته در مکان صحیح قرار گرفته باشند. این نظم مشخص ، بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی به شهرستان را راحت تر و کارآمد تر خواهد کرد.

 

جعبه ها را برچسب موضوع بزنید

برچسب زدن یکی از مهمترین مراحل در روند بسته بندی لوازم منزل می باشد. این کار به شما و نیروهای جا به جا کننده از طرف اتوبار تهران اجازه میدهد تا بدانید در زمان رسیدن به مقصد ، هر بسته و کارتن باید کجای منزل برود و متعلق به کدام فضا است.

 

زمان اسباب کشی را هماهنگ کنید

با یک شرکت معتبر اتوبار تهران تماس گرفته و روز و ساعت قرارتان برای اسباب کشی به شهرستان را چک کنید. مطمئن شوید که تمامی کارهای اداری و کاغذی و تخمین قیمتها به دقت انجام شده باشد. هر سوال مهمی در ارتباط با هزینه ها یا کاغذبازی های دفتری باربری دارید ، از مسوول اتوبار تهران بپرسید تا همه چیز هماهنگ شده باشد.

 

آشنایی با پرسنل شرکت باربری

روز اثاث کشی بالاخره فرا رسید! به پرسنل باربری خوشامد گفته و ناظر بر کارشان باشید تا اطمینان یابید که وسایل را با احتیاط و به درستی جابجا می کنند.

 

باز کردن بسته بندی ها

بعد از انجام اثاث کشی از تهران به شهرستان مورد نظر ، حالا می توانید براساس برچسب ها و اولویت ها  شروع کنید به باز کردن بسته بندی ها و جعبه ها . و در آخر از منزل جدید خود لذت ببرید!

لوگوی باربری و اتوبار نوید بار

جستجو در سایت

اخبار باربری و اتوبار نوید بار