یک دفتر باربری در شاد آباد آتش گرفت/ حادثه خسارت جانی نداشت
آتش سوزی دفتر حمل و نقل در شاد آباد، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
یک دفتر باربری در شاد آباد آتش گرفت/ حادثه خسارت جانی نداشت
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، وقتی شهروندان متوجه بروز آتش سوزی در ساختمان اداری- تجاری شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 62 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 08:18 صبح دیروز به شاد آباد، بازار آهن رهسپار شدند.
 
به گفته محسن مومنی فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه، در طبقه دوم ساختمانی دو طبقه با کاربری اداری-تجاری، یک واحد 30 مترمربعی که از آن به عنوان دفتر حمل و نقل و باربری استفاده می شد آتش گرفته و شعله های آتش در حال سرایت به قسمت های دیگر ساختمان بود.
 
وی ادامه داد: آتش نشانان به سرعت برای ایمن سازی محل حادثه جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند و با بکارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار شعله های سرکش آتش شدند.
 
این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی با سرعت عمل خود آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و از سرایت شعله های آتش به واحدهای دیگر جلوگیری به عمل آوردند.
 
گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان علت یابی آتش نشانی در دست بررسی است.

منبع خبر : www.yjc.ir

تاریخ خبر : 1396/02/05

لوگوی باربری و اتوبار نوید بار

جستجو در سایت

اخبار باربری و اتوبار نوید بار